Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Jestem stanowczo przeciw aborcji, ale pokazywać w publicznych miejscach takie zdjęcia mogą tylko degeneraci
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a nie pokazywać tych zdjęć mogą tylko ludzie próbujący negować otaczającą rzeczywistość i spychający bolesną prawdę w kąt podświadomości, wiesz co? też kiedyś byłeś takim płodem może i szkoda że niewyskrobanym byś się nie męczył widząc te okropności
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Takie zdjęcia mogą być przez dzieci odbierane bardzo intensywnie. Ja, ledwie mogę na nie patrzeć. Dusza się rwie, gdy to widzę. Nie chciałabym, by moje maluchy zobaczyły takie drastyczne zdjęcia. Jestem zdecydowanie przeciwko aborcji z jakichkolwiek powodów. Dla mnie nie ma powodu uzasadniającego takie bestialstwo w jakiejkolwiek fazie ciąży. Każdy z nas był kiedyś embrionem. Zygota to już człowiek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszędzie tam gdzie człowiek zapomina o Bogu tam dzieje się zbrodnia i krzywda ludzka.Nikogo nie cieszy taki widok ale jest on potrzebny aby łzy małych dzieci obudziły sumienia dorosłych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dobrze! Trzeba pokazywać prawdę, żeby ludzie zaczęli MYŚLEĆ!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
32% pragnie, byśmy żyli w kraju faszystowskim...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I bardzo dobrze! Powinny być pokazywane publicznie, żeby każdy wiedział jakim bestialstwem i barbarzyństwem jest tzw. aborcja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przechodząc z małym dzieckiem obok wystawy możemy odwrócić jego uwagę, zainteresować je czymś innym. Przechodzący przez miasto przedszkolak narażony jest na kontakt z wiszacymi niemal na każdym kroku plakatami ukazującym rozleglizowane kobiety czy inne nieodpowiednie obrazy. Czy oglądanie takich rzeczy pozytywnie wplywa na dziecko?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niektórzy ludzie zachowują się jak dzieci. Jak czegoś się im nie pokaże to myślą, że problemu nie ma. Na końcu wychodzi ile jest takich dzieci oburzonych na taki pokaz niewygodnych prawdy. Zanim ktoś pomyśli o dzieciach które to zobaczą, niech najpierw pomyśli o tych na zdjęciu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prawdę kobieto powiedz dziecko, że są ludzie, którzy tak postępują ze swoimi dziećmi... A tak po za tym lalki wampiry, demony, sztuczne mózgi ociekające krwią w hipermarketach nie budzą trwogi i sami kochani rodzice kupujecie. Ba, gry gdzie ucina się głowy, zabija też nie budzą waszych protestów...Obłuda!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Te zdjęcia są prawdziwe .PRAWDY nie wolno ukrywać NIE DA SiĘ JEJ ZAKRZYCZEÇ ! Te zdjęcia to wyrzut sumiena dla wielu i tylko dlatego nie mogą na nie patrzeć!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie nie dajcie sobą manipulować! Dla dziecka to nie jest żaden szok ani trauma. Dziecko w wieku przedszkolnym nie jest w stanie samo rozpoznac co jest na tych zdjeciach, a jego interpretacja zalezy od wyjasnien rodzica !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jest sposób na to, żeby NIE BYŁO TAKICH ZDJĘĆ. Jeśli nie będzie aborcji, to problem tych zdjęć zniknie. Warto dostrzec, że na zdjęciach są ZABICI LUDZIE. Chrońmy nasze dzieci przed tymi zdjęciami poprzez uświadamianie ludzi, że ABORCJA TO ZABIJANIE DZIECI, a nie zabieg kosmetyczny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestam jak najbardziej za pokazywaniem tych zdjeć publicznie. Niech ludzie wiedza czym jest aborcja. A moim dzieciom wyjaśnilam na spokojnie co przedstawiaja plakaty i nie miały z tym problemu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czytałam opinię psychologa na temet wpływu tych zdjęć na dzieci w różnym wieku. Nie są szkodliwe jeśli rodzice wyjaśnią dziecku ( starszemu, bo 2-3 latek przejdzie obojętnie) co jest na wystawie. Wiec spokojnie mamuśki. Bardziej przeszkadza to dorosłym niż dzieciom.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Od dziecka wiedziałam, co to jest aborcja. Dziękuję za to rodzicom. Nie mam problemu z tym, jak wygląda aborcja, tylko z tymi, którzy ją popierają. Jeśli popieracie, coś co uważacie za "drastyczne" i "obrzydliwe", to macie problem ze sobą. -.-
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moj syn ma 5lat, tez widzial te plakaty i zapytal co to jest. Sam nie wiedzial, nie poznal. Inna sprawa ze moim zdanien ciezko to dziecku wyjasnic. Jestem przeciw aborcji, ale nie wiem jak to wyjasnic dziecku. Koniec koncow jak juz podjelam probe ti to nie dal mi dokonczyc bo sie wroblami na plocie bardziej zainteresowal :-P
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dziennik wchodni niech wypierdala z Polski, bo to czerwony brukowiec z piekła rodem!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie trzeba by było pokazywać takich rzeczy jeśli byłaby zakazana aborcja a tak niech ludzie wiedzą na co się godzą a godzą się na coś w rodzaju drugiego holokaustu żydów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja na tym zdjęciu widzę ołówek i czerwoną farbę nic więcej, o co chodzi ?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...